Web Hostıng

 

Web sitenizin internet üzerinde barınıdırılabilmesi ve sitenizin erişime en hızlı şekilde açılmasını sağlayan hizmettir.

Web sitenizin internet ortamında yayınlanması, erişilebilir olması için en uygun ve en çok kullanılan yöntemlerden biri hosting hizmetidir.

Firmanızın tanıtımını yapmanızın ve hedef kitlenize ulaşabilmenizin en kısa yolu bir web sitesidir.

Web hosting tam olarak, tam donanımlı Grid Telekom veri merkezinde yer alan güçlü ve yüksek performanslı çalışan bir sunucunun disk alanının kiralanması anlamına gelmektedir.

Bir site kurup, müşterilerinize en etkin yoldan ulaşmayı düşünüyorsanız, site sayfalarını, resim ve içerikleri bir bilgisayara konumlandırmak ve bu bilgisayara/sunucuya ulaşımı hızlı bir şekilde gerçekleştirmek durumundasınız. Bu nedenle internet sitesinin barındırılacağı sunucunun veri merkezinde konumlandırılması, yeterli alan ve erişim kapasitesine sahip olması önemlidir.

GridSpace size ihtiyaçlarınızı karşılayacak düzeylerde çeşitli webhosting paketleri sunmaktadır. Tek yapmanız gereken hosting paketlerinden birini seçmektir. GridSpace’in size sunmuş olduğu bu hizmette hiç bir işlem yapmanıza gerek kalmaksızın alan adı sizin adınıza alınıyor veya farklı bir firmadan almış olduğunuz alan adınız Grid Telekom’a transfer ediliyor,

Alan adı tescili ve web sitenizin barındırlmasına dair tüm işlemler tarafımızdan yapılıyor...

 

 

KVKK kapsamında politikalarımıza, aydınlatma metnine ve bilgi edinme başvuru formuna buradan ulaşabilirsiniz.