Grıd Busıness Maıl

 

Grid Businessmail yeni nesil kurumsal e-posta hizmetidir. Evde, ofiste, her türlü ortamda e-postalarınıza ulaşmanızı sağlayan, virüslere karşı koruyan, ve Spam'den arındıran ortak çalışma platformudur.

Bu teknoloji ile tüm bilgileriniz güvenli olarak sunucularımızda depolanmaktadır. Böylece e-postalarınızı, kontaklarınıza ve takvim etkinliklerinize zaman ve yer bağımsız olarak mobil cihazlar ve/veya herhangi bir internet tarayıcısı bulunan herhangi bir bilgisayardan ulaşabilmeniz sağlanır.

Aynı platformu kullanan kullanıcılar kendi aralarında e-posta, takvim, etkinlik ve kontakt paylaşımı yapabilmekte ve yönetebilmektedir.

GridBusinessmail ekonomik ve alternatif bir exchange çözümüdür.

Çoğu mobil cihaz ile senkronize edilebilir.

Takvim üzerinde yapılan değişiklikler zaman ve yer bağımsız herhangi bir cihaz üzerinden güncellenebilir.

Adres defterinize her yerden ulaşabilir ve hatta adres defterinizi hemen Outlook, Entourage, Apple’dan yeni bir cihaza kolaylıkla transfer edebilirsiniz.

MAC, PC veya Linux üzerinden kullanılabilir.

Kendi alan adınız ile kişiselleştirilebilir

7*24 uzman NOC ekibi tarafından destek verilir.

 

Neler yapılabilir?

 • Çalışma grupları oluşturabilir,
 • Dosya paylaşımında bulunabilir,
 • Görev atayabilir,
 • Mail alıp, gönderebilir,
 • Takviminizi paylaşabilir, yönetebilirsiniz.

E-posta istemcinizi özgürce seçebilir ve Gridbusinessmaili istediğiniz e-posta istemcisi ile senkronize edebilebilirsiniz.

 • Microsoft Outlook
 • Microsoft Entourage
 • Apple iCal, Apple Mail, Apple Address Book
 • Kerio WebMail
 • Mobile devices

 


 

Grid Businessmail Mobilite

Gün geçtikçe zamanımız daha fazla değer kazanıyor ve gerek kurumsal gerekse bireysel başarıya ulaşmanın yolu zamanı etkin kullanmaktan geçiyor.

Gridbusinessmail’in 'direct push mail**' özelliği ile mobil cihazınız aracılığı ile her an e-postalarınıza ulaşabilir ve tüm güncellemeler hakkında anında bilgi sahibi olabilirsiniz. E postalarınıza ulaşmak veya ekip arkadaşlarınızı yapmış olduğu takvim değişikliklerinden, size atanan görevlerden vs… anında haberdar olmak için Gridbusinessmail ile mobil telefonunuzun senkronize olması yeterlidir.

Böylece tüm gerçek zamanlı değişikliklerden haberdar olabilirsiniz.

Yolda, evde, ofis dışında, internete ulaşımınız olan herhangi bir yerde tüm değişiklik, güncelleme, plan ve gelişmeleri cep telefonunuz aracılığı ile takip edebilirsiniz.

Veriyi otomatik olarak bilgisyarınızdan Kablosuz Senkronizasyon özelliği ile akıllı telefonlara gerçek zamanlı iletmesidir. Kablosuz Senkronizasyon, ofis bilgisayarınızdan uyumlu akıllı telefonunuzu kullanarak bilgilerinize kablosuz erişim imkanı tanır.

“Direct push mail” senkronizasyonu Gridbusinessmail ile oldukça kolaydır. E-posta, kontakt ve takviminiz otomatik olarak telefonunuz ile senkronize olur. Businessmail sunucuları tüm ActiveSync özelliğine sahip cihazlar (örn: akıllı telefonlar [smart phones]) ile kablosuz olarak doğrudan bağlantı kurmaktadır. Böylece e-postalarınız otomatik olarak akıllı telefonunuza gelir.

Kablosuz Senkronizasyon yazılımı ve içindeki “push mail” teknolojisi :

 • Kişisel veya kurumsal e-postalarınıza mobil cihazlarınız üzerinden gerçek zamanlı erişim,
 • Mobil cihazınız üzerinden ekli dosyaları kolayca alıp, göndermenizi,
 • Takvim, kontakt, görev ve dahası için kişisel veya ofis bilgisayarınız üzerinden gerçek zamanlı güncellemeleri almanızı sağlar.

 

 

KVKK kapsamında politikalarımıza, aydınlatma metnine ve bilgi edinme başvuru formuna buradan ulaşabilirsiniz.