İş Sürekliliği Çözümleri

 

Şirket verilerinin korunmasıyla doğru orantılı olan iş sürekliliği,  işletmeler için en önemli adımlardan biridir. İş sürekliliği çözümleri ile bir felaket anında sistemlerin sorunsuz bir şekilde çalışmaya devam etmesini için alınacak önemlerin gerçekleştirilmesi sağlanmaktadır.

İş sürekliliği, felaket kurtarma çözümleri ile verilerin kopyalanmasını ve kopyalanan verilerin yedeklenmesini gerçekleştirmektedir.

Karşılaşılan felaket durumu örnekleri, işletmeler arasında iş sürekliliği bilincinin ve gerekliliğinin yayılmasını sağlamıştır. Grid Telekom’da  iş sürekliliği çözümlerinin doğru şekilde uygulanabilmesi için sistemlerin analizi gerçekleştirilmekte ve olası problemlerin elimine edilmesi için hangi adımların atılması gerektiği önceden planlanmaktadır. İş sürekliliği çözümleri ile olası felaket durumlarında hizmetlerinizin kesintiye uğramadan devamlılıkları sağlanmaktadır.

Grid Telekom olarak, alanında uzman kadromuzla, sizlere sunduğumuz iş sürekliliği çözümleriyle sorunlarınıza en kısa sürede çözümler üretiyoruz.

 

İş Sürekliliği Çözümlerinin Avantajları

  • Hizmet sürdürülebilirliğini garanti altına alırsınız.
  • Herhangi bir problem oluşması durumunda atılacak adımlar önceden planlandığı için zaman kaybı yaşamazsınız.
  • Müşterilerinize güvenilir ve kesintisiz hizmet sağlarsınız.
  • Veri kaybı yaşamazsınız.
  • Problemlere anında müdahale edildiği için, felaketleri zarar görmeden atlatırsınız.
  • İşletmenizin sürekli ayakta kalmasını sağlayarak rekabet avantajı oluşturursunuz.

 

KVKK kapsamında politikalarımıza, aydınlatma metnine ve bilgi edinme başvuru formuna buradan ulaşabilirsiniz.